SZKOLENIA

Nasza oferta obejmuje każdy obszar wiedzy, z jakim mają do czynienia pracownicy działów księgowości, tj.: rachunkowości, prawa podatkowego oraz cywilnego. Dokładny program kursu zostałby ustalony po konsultacji z Państwem. Szkolenia są prowadzone przeze mnie (vide informacje poniżej) oraz przez doświadczonych specjalistów współpracujących z naszą kancelarią. W zależności od zakresu szkolenia, trwa ono od 1 do 3 dni, przy czym zajęcia odbywają się przeważnie w niewielkich, kilkunastoosobowych grupach.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie za jeden dzień szkoleniowy, w zależności od zakresu, wynosi od 1500 zł do 3500 zł (wraz z kosztami przygotowania materiałów szkoleniowych).

Informacje o prowadzącym szkolenia

Jestem doradcą podatkowym, absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Od roku 2003 prowadzę własną kancelarię w Warszawie, której klienci reprezentują szereg różnych branż, włączając: budowę i zarządzanie nieruchomościami, przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe oraz handlowe. Wielu z nich to firmy dużej wielkości (zatrudniające kilkuset pracowników). Przed założeniem kancelarii (od roku 1998) pracowałem w zespołach VAT firm doradczych zaliczanych do tzw. wielkiej czwórki. Oprócz znaczącej wiedzy podatkowej, posiadam przygotowanie w zakresie rachunkowości, w tym Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (ukończone studia ACCA). Publikacje na tematy podatkowe mojego autorstwa pojawiają się w prasie fachowej (Przegląd Podatkowy). Współpracuję także z redakcją serwisu www.portalfk.pl, wydawnictwem Wiedza i Praktyka oraz C.H. Beck. Między innymi, jestem współautorem opracowania Deklaracje podatkowe 2009 wraz z wyjaśnieniami (C.H. Beck). Mam znaczące doświadczenie (sięgające roku 2004) w zakresie prowadzenia szkoleń podatkowych: otwartych oraz zamkniętych. Prowadziłem szkolenia dla pracowników: ALSTOM Polska, Develey Polska, GEFCO Polska, Link4, Polskiej Agencji Prasowej, Tel-Energo, Telewizji Polskiej, Town and City, Zarządu Domów Komunalnych Warszawa-Śródmieście.

Szkolenia i inne usługi kancelarii z zakresu doradztwa podatkowego wzajemnie się uzupełniają. Służymy wiedzą i doświadczeniem – pomożemy Państwu podczas składania zeznania rocznego PIT, a także przy wnoszeniu odwołania do Urzędu Skarbowego.