KONTAKT

Steuerberatung – Warschau

Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego . Dzięki głębokiej znajomości prawa podatkowego popartej wieloletnim doświadczeniem, pomagamy naszym Klientom rozwiązywać ich problemy. Oferujemy m.in. usługi optymalizacji podatkowej, której celem jest minimalizacja obciążeń przy zachowaniu bezpieczeństwa rozliczeń Klienta, lub usługi audytu podatkowego pomagające eliminować zagrożenia i nieprawidłowości z przybranej strategii.

Aby zapewnić naszym Klientom jak najlepszą obsługę, współpracujemy z licznymi partnerami z Polski i zagranicy. Zapewniamy obsługę w językach: angielskim, niemieckim, włoskim i rosyjskim.

Na sprawy każdego Klienta patrzymy w indywidualny sposób – bez względu na to, czy spotykamy się po raz pierwszy, czy współpraca trwa już od wielu lat.

Wszystkich z Państwa, którzy szukają doradztwa podatkowego w Warszawie, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy również na wizytę w naszym biurze, które zlokalizowane jest na warszawskiej Woli, przy ulicy J. Sowińskiego 53/2 (na północ od Cmentarza Wolskiego/Parku Powstańców Warszawy – skrzyżowanie z ul. Szulborską).

Nasz adres:

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jacek Pukaluk, Doradca Podatkowy

ul. J. Sowińskiego 53/2 (I p.), 01-105 Warszawa

Tel.: (+ 48) 22 817 64 37, (+ 48) 22 817 63 43

Tel. kom: + 48 604 496 376

Email: info@pukaluk.pl